Ubytování, agroturistika a relax

Naše ekologicky hospodařící farma působí v podhůří Bílých Karpat, obklopená rozlehlými pastvinami a lesy, poskytujícími nádherné výhledy na okolní krajinu Štítné nad Vláří. Přijeďte pobýt v našem penzionu či rekreační chatě, zažít malebnost vesnice, prostředí farmy a ochutnat jejich produkty. Poskytnete tak tolik potřebný odpočinek nejen mysli, ale u nás i zrelaxujte svá unavená těla.

Můžete si na místě prohlédnout celou farmu, spolu s farmáři vyzkoušet péči o zvířata, nahlédnout na výrobu mléka, sýrů a jogurtů a každé ráno přímo z pekárny ochutnat čerstvé a zdravé pečivo. Ale také řádně protáhnout těla při turistice, tenisu či projížďkách na kolech. Naše Relaxcentrum vám totiž nabízí masážní koupele, fototerapii, saunu, ale i ozdravné masáže na různé vaše neduhy, dokonce i množství kosmetických procedur. Stačí si jen vybrat.

Vedoucí ubytování
Jana Juřenčáková
tel.: +420 737 669 907

Relaxcentrum

Jana Juřenčáková
tel.: +420 737 669 907
tel.: +420 577 002 350

Penzion Javorník

Nachází se přímo v areálu naší firmy JAVORNÍK-CZ s.r.o., na konci obce Štítná nad Vláří. V roce 2011 byl nově zrekonstruován. Celková kapacita je 37 lůžek. Nabízíme pobyty se snídaní s možností využití masáží nebo relaxace ve vyhřátě perličkové lázni či sauně. Můžete si také zacvičit v posilovně či zabavit se s dětmi na ping pongu. V blízkosti penzionu se nachází také naše tenisové kurty. Nabízíme možnost prohlédnout si naši bio-farmu a ochutnat čerstvé bio-mléko a pekařské výrobky. Přijeďte si užít dny plné aktivit i odpočinku podle Vašich představ.

Více

Chata Gizela

Chata Gizela je situována za vesnicí, obklopena krásnou přírodou Bílých Karpat. Možnost pronájmu v letních i zimních měsících. V létě si můžete užívat houbaření, procházky v přírodě, výlety v okolí, sportování. V zimě i v létě je ve vesnici v provozu vlek dlouhý 600 m. Chata má k dispozici 8 lůžek (2 čtyřlůžkové pokoje). Ubytování plně vybaveno pro všechny potřeby, vlastní kuchyně s příslušenstvím (elektrický sporák, rychlovarná konvice, pečící trouba, mikrovlnná trouba, nádobí). Obývací pokoj o velikosti 16 m² s barevnou televizí a satelitem s možností příjemného posezení u krbu, sociální zařízení (samostatné WC) a sprchový kout.

Více

Relax centrum

Je libo hydromasážní vana, humátová, solfatanová koupel a koupel se solí z mrtvého moře? Nebo fototerapie pomocí biolampy, klasická masáž, přístrojová lymfodrenáž či sauna? Či raději indická masáž hlavy, medová masáž, baňky či lávové kameny? Nechte se hýčkat v Relaxcentru přímo v Penzionu Javorník.

Více

Posilovna

Pro potrápení svého těla a radost z pohybu můžete využít velmi dobře vybavenou posilovnu v budově Penzionu Javorník.

Více o tenisu Více o posilovně