Aktuality

PF 2023Zažijte opravdovou chuť mléka

BIO Čerstvé mléko z Ekofarmy Javorník. Čerstvé, pasterizované, plnotučné biomléko. Mléko je po dojení velmi rychle zchlazeno (čímž si uchová svou vůni) a je uchováno v nerezových nádržích do okamžiku spuštění šetrné pasterizace a následného stáčení. Mléko je plné živin, které jsou prospěšné pro člověka. BIO mléko zakoupíte na našem eshopu, v naší farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří nebo u vybraných prodejců. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Farmářská prodejna ve Štítné nad Vláří - Vánoční otevírací doba

Přímo v areálu naší ekofarmy si můžete zakoupit kompletní sortiment mléčných BIO výrobků, pečiva, ovocné mošty, med a doplňkové výrobky zdravé výživy.
Pondělí 19.12. ZAVŘENO
Úterý 20.12. 6.30 – 16.00 PRODEJ SYROVÉHO MLÉKA
Středa 21.12. 6.30 – 12.00
Čtvrtek 22.12. 6.30 – 12.00
Pátek 23.12. 6.30 – 12.00 PRODEJ SYROVÉHO MLÉKA
Pondělí 26.12. ZAVŘENO
Úterý 27.12. 6.30 – 11.00 PRODEJ SYROVÉHO MLÉKA
Středa 28.12. ZAVŘENO
Čtvrtek 29.12. ZAVŘENO
Pátek 30.12. 6.30 – 11.00 PRODEJ SYROVÉHO MLÉKA


Investice do přidružené výroby


Přejeme Vám všem v klidu a pohodě prožitý adventní čas.

Vážení zákazníci a příznivci Ekofarmy Javorník. Nejkrásnější období v roce je tady. Prožíváme advent, který nabízí spoustu příležitostí, jak jej příjemně prožít se svými blízkými. Pro inspiraci nemusíme chodit daleko, stačí se držet našich předvánočních tradic a rozvonět své domovy vánočním cukrovím nebo františkem, vyzdobit je adventním věncem, jmelím či barborkou. Podvečer nás zase zve k procházkám ulicemi vyzdobeného města.
Přejeme Vám všem v klidu a pohodě prožitý adventní čas.
Vaše Ekofarma JavorníkInvestice do sadu

V roce 2022 byl realizován projekt „Investice do sadu“, který byl financován z rozpočtu České republiky, z Programu rozvoje venkova 2014 - 2020. V rámci projektu byly pořízeny tyto stroje do sadu a to dva kusy elektrických nůžek, mulčovač se záběrem 2 metry, nesený rosič a tažený setřásač peckovin.
 

Čerstvý, voňavý Moravský chléb přímo z pece!

Vážení zákazníci, máme pro Vás zajímavou nabídku z naší pekárny. Čerstvý, voňavý, ještě teplý Moravský chléb přímo z pece! Zakoupit si ho můžete v naší farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří vždy ve čtvrtek, po 14.hodině. Chléb je nutné si závazně objednat v naší prodejně na tel.778 745 481 nebo můžete volat přímo do pekárny na tel. 577 002 330 a my Vám ho do prodejny dodáme. Objednávky přijímáme ve čtvrtek do 9:00 hod. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.Dva výrobky z naší pekárny nově zakoupíte v Penny Marketu ve Val. Kloboukách a Brumově-Bylnici

Vážení zákazníci, dva výrobky z naší pekárny nově zakoupíte v Penny Marketu ve Valašských Kloboukách a Brumově-Bylnici. Jedná se o Žitnou kostku a Makový hřeben. Žitná kostka je vhodná jako zdravá svačinka nebo při redukci hmotnosti. Makový hřeben tvoří tenoučké a jemně křupavé vrstvičky listového těsta, doplněné makovou náplní. Tyto a další výrobky z pekárny a mlékárny Ekofarmy Javorník zakoupíte taktéž na našem eshopu, v naší Farmařské prodejne ve Štítné nad Vláří nebo ve vybraných obchodech. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.


Nabídka sirných knotů a svící z Ekofarmy Javorník pro zahrádkáře a včelaře

Sirné knoty a svíce se používají k síření skladových prostorů pro potravinářské účely – sklepy na víno, lisovny, sklady na brambory, sklady na ovoce, dále slouží k síření sudů na víno, síření včelích plástů. (ideální pro zahrádkáře a včelaře). Použití spočívá v jejich zapálení v určitém prostoru, čímž se vyvíjí oxid siřičitý, který ničí škodlivé mikroorganizmy a plísně, které způsobují nemoci a choroby skladovaných produktů. Sirné knoty a svíce z Ekofarmy Javorník - tradiční, kvalitní výrobky za dobrou cenu! Sirné knoty a svíce objednáte na našem eshopu, tel. 577 002 356, 737 220 029 nebo e-mailu: kolinkova@javor-st.cz
 Soutěž malých výrobců sýra

Vážení zákazníci a příznivci Ekofarmy Javorník.
Je nám velkou ctí a máme velkou radost, že Vám můžeme ukázat ocenění, kterého si nesmírně vážíme. A proč si ho tak vážíme? Protože šlo o Soutěž malých výrobců sýra a pořádala ji Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž. Tato škola patří v regionu mezi nejstarší - navazujeme na tradice "Zemské mlékařské a sýrařské školy v Kroměříži", která byla založena v roce 1902.
Výrobky Ekofarmy Javorník zakoupíte v naší Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří, na eshopu Ekofarmy Javorník, Rohlíku a u vybraných prodejců. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.