Aktuality

Oblíbený sezónní produkt BIO Sýr s bílou plísní na gril opět v nabídce

Vážení zákazníci, máme pro vás opět v nabídce oblíbený sezónní produkt BIO Sýr s bílou plísní na gril. Vynikající chuť: Tento sýr má vynikající chuť díky kombinaci plnotučného mléka, ušlechtilé bílé plísně a BIO koření. Je to dokonalá volba pro všechny, kteří rádi ochutnávají nové a zajímavé sýry. Sezónní produkt: Tento sýr je sezónním produktem, který je k dispozici pouze po určitém období v roce. Pokud tedy chcete ochutnat něco unikátního, stojí za to si tento sýr zakoupit. BIO kvalita: Sýr je vyráběn z BIO mléka, což znamená, že je tedy zdravější volbou pro vaše tělo i pro životní prostředí. Skvělá volba pro grilování: Tento sýr je určen ke grilování, takže je perfektní pro letní párty a grilování s přáteli a rodinou. Vzhledem k výše uvedeným důvodům se tento BIO Sýr s bílou plísní na gril stává skvělou volbou pro všechny, kteří hledají něco nového a zajímavého pro svůj jídelníček. BIO Sýr s bílou plísní na gril zakoupíte na našem eshopu, v naší farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří nebo u vybraných prodejců. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Investice do technologie na sklizeň pícnin

Velikonoce

Bohatou koledu, jemňoučké pomlázky, barvená vajíčka a co nejvíc lásky. Krásné Velikonoce Vám přeje Ekofarma Javorník.


Dárkové poukazy do Relaxcentra Javorník

Nabídka poukazů do Relaxcentra Javorník, kterými můžete potěšit např. své rodinné příslušníky. Potěšte své blízké našim dárkovým poukazem, který Vám vystavíme v libovolné hodnotě. Nechte se hýčkat v Relaxcentru Javorník ve Štítné nad Vláří. Masáž lávovými kameny, Reflexní masáž plosky nohy, Masáž baňkami a baňkování, Masáž bylinnými měšci, Indická masáž hlavy a šíje, Těhotenská masáž, Přístrojová lymfodrenáž, Perličková koupel, Suchá uhličitá koupel, Rašelinový obklad, Parafínový obklad, Biolampa, Infrasauna, Finská sauna, Ošetření obličeje galvanickou žehličkou, Hydromasážní vana, humátová, solfatanová. To vše v našem Relaxcentru Javorník. Objednávky a informace: Petra Nováková, tel. 739 246 687.
 

Velikonoční věnec

Vážení zákazníci a příznivci Ekofarmy Javorník. Představujeme Vám novinku z naší pekárny, která bude ozdobou vašeho velikonočního stolu. Velikonoční věnec zakoupíte na našem eshopu, v naší farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří nebo u vybraných prodejců. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

 

Nabídka hovězího masa z Ekofarmy Javorník

Vážení zákazníci, nabízíme Vám možnost objednání hovězího masa z Ekofarmy Javorník formou směsných balíčků s možností osobního odběru ve Štítné nad Vláří nebo závozu zákazníkům. V systému ekologického zemědělství chováme hovězí masné plemeno SIMENTAL. Maso má svoji charakteristickou cihlově červenou barvu, kdy její odstín závisí na věku zvířete ( u mladých kusů je maso světlejší), na pohlaví zvířete, plemenné příslušnosti a v neposlední řadě na kvalitě krmiva. Důležitými vlastnostmi dobře skladovaného a vyzrálého masa je jeho šťavnatost a křehkost. Průměrný obsah tuku v jatečně opracovaných půlkách zvířete by se měl pohybovat v rozmezí 5,7 – 6,2 % tuku, libové hovězí maso obsahuje kolem 3 % tuku. Hovězí maso patří mezi biologicky velmi hodnotné a je důležitým zdrojem esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2. Informace a objednávky na tel. : +420 773 746 859, osobní odběr ve Štítné nad Vláří na tel. 773 189 867.


ilustrační foto
 

Nechte se hýčkat v Relaxcentru Javorník ve Štítné nad Vláří

Vážení zákazníci a příznivci Ekofarmy Javorník. Srdečně Vás zveme do našeho Relaxcentra ve Štítné nad Vláří. Od 19.2.2023 máme pro vás připraveno plno novinek. Je libo suchá uhličitá koupel nebo hydromasážní vana? Klasická masáž, přístrojová lymfodrenáž či finská sauna, infrasauna? Či raději rašelinový obklad, lávové kameny, parafínový obklad? Od 19.2.2023 nově taky Těhotenská masáž nebo Masáž bylinnými měsci.
 
Těšíme se na Vás
Kontakt, objednávky
tel: 739 246 687
relaxcentrum@javor-st.cz
Nově otevřená, moderní, zrekonstruovaná posilovna v areálu Ekofarmy Javorník

Zveme vás do nově otevřené, moderní, zrekonstruované posilovny v areálu Ekofarmy Javorník ve Štítné nad Vláří. V posilovně jsou k dispozici veškeré stroje k procvičení a posílení celého vašeho těla. Můžete taky použít běžecké pásy - fitness stroje pro zvýšení vaší kondice, spalování tuků a posílení srdce.
 
Ceník:
Fitness posilovna 85,- Kč/osoba/hodina
Pásy 85,- Kč/osoba/hodina
Stolní tenis: 50,-Kč/hodina (místnost vedle posilovny)
Možnost zakoupení permanentky 10 + 1 vstup zdarma.
Kontakt:
Rezervace a klíče: obsluha čerpací stanice tel.: 577 002 310
Provozní doba:
Po - Pá : 7.00 - 20.00 hod.,
So - Ne : 7.00 - 19.00 hod.
Kdo má zájem si zacvičit, trošku protáhnout své tělo, jste všichni srdečně zváni.

PF 2023Zažijte opravdovou chuť mléka

BIO Čerstvé mléko z Ekofarmy Javorník. Čerstvé, pasterizované, plnotučné biomléko. Mléko je po dojení velmi rychle zchlazeno (čímž si uchová svou vůni) a je uchováno v nerezových nádržích do okamžiku spuštění šetrné pasterizace a následného stáčení. Mléko je plné živin, které jsou prospěšné pro člověka. BIO mléko zakoupíte na našem eshopu, v naší farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří nebo u vybraných prodejců. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.