Aktuality

V prázdniny přinášíme slevu na BIO Sýr s bílou plísní a některé druhy pečiva


Každý měsíc máme pro Vás připravenou zajímavou akci. V červenci a srpnu přinášíme slevu na BIO Sýr s bílou plísní, Bio sýr s bílou plísní na gril. Z pečiva pak na Koláč švestkový, Kytku ořechovou, Kytku tvarohovou a Kytku makovou. Výrobky si můžete objednat na našem eshopu eshop-ekofarmajavornik.cz nebo zakoupit u nás ve farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří.


Relaxcenrum Javorník


Z důvodu rekonstrukce bude Relaxcenrum Javorník po dobu letních prázdnin uzavřeno. Provoz bude v náhradních prostorách.
Bližší informace na tel. 739 246 687 p. Rožníková Jana. 

Ekofarma Javorník - Co vypěstuje, dokáže zároveň zpracovat


Ekofarma Javorník ve Štítné nad Vláří povýšila ekologické zemědělství na ekologické zpracování. Co vypěstuje, dokáže zároveň zpracovat. Kvalitu mléka zaručují nejen pastviny plné jetelů a lučních bylin, ale také vlastní krmné směsi.
.....


Ekofarma Javorník - 3. místo v premiérovém ročníku soutěže SME EnterPRIZE

 
Premiérový ročník soutěže SME EnterPRIZE na podporu udržitelného podnikání zná své vítěze. Generali Česká pojišťovna vyhlásila výsledky 1. ročníku soutěže SME EnterPRIZE. Jejím záměrem je ocenit ty firmy, které v rámci svého podnikání dodržují a prosazují zásady udržitelnosti, a mají tak pozitivní dopad na oblast životního prostředí. Probíhající klimatická změna je nepopiratelným faktem, ze kterého pramení celá řada rizik. Jsou to přitom právě pojišťovny, které pomáhají podnikatelům a firmám unést jejich následky.

„Fakt, že jsme byli vybraní, je pro nás poctou – pro všechny ty, kteří tady pracovali nebo pracují. Takže samozřejmě takové ocenění dosavadní práce velmi potěší,“ říká k umístění Josef Tománek, ředitel ekofarmy Javorník. Další informace najdete https://www.generaliceska.cz/.../premierovy-rocnik...


(foto: zdroj- Generali Česká pojišťovna a.s.)

Přijeďte pobýt v našem penzionu.....

 
Přijeďte pobýt v našem penzionu.
Penzion Javorník- ubytování vhodné pro rodiny s dětmi.
Nádherné výhledy na okolní krajinu. Dovolená na Valašsku v krásné krajině Bílých Karpat. Ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky.
Ubytování s možností polopenze.
Farmářská snídaně - bio jogurt, bio mléko, sýr, špaldové pečivo z naší ekofarmy.
Pro milovníky cyklistiky.
Od Štítné nad Vláří to máte kousek (cca 2km) k cyklostezce BEVLAVA, která vás provede krásnou krajinou. Po cyklostezce se dostanete až do Trenčína, kde můžete navštívit místní hrad.
Další informace Vám ráda poskytne pani Jana Juřenčáková, tel. 737 669 907

Prodej syrového kravského mléka

 
Syrové kravské mléko od našich dojnic si můžete zakoupit (do vlastních nádob) u nás v prodejně ve Štítné nad Vláří.
Mléko je lahodné k pití a také ho můžeme použít do různých pokrmů : polévek, omáček, koktejlů, pudinku. Z mléka si můžete vyrobit domácí sýr, jogurt, tvaroh nebo zákys. Když necháte mléko v lednici odstát, usadí se nahoře smetana, která je výborná na vaření.
 
Prodej každé úterý a pátek od 6:30 - 8:15h.
Objednávky a další informace na te. čísle 778 745 481


V červnu přinášíme slevu na BIO Balkánský sýr

 
Každý měsíc máme pro Vás připravenou zajímavou akci. V červnu přinášíme slevu na BIO Balkánský sýr ochucený, BIO Balkánský sýr a pokračuje úspěšná květnová akce na žitné produkty. Dnes Vám představujeme BIO Balkánský sýr v akci. Přírodní měkký bio sýr je vhodný k přímé spotřebě i do salátů. Výrobky si můžete objednat na našem eshopu nebo zakoupit u nás ve farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří.