Aktuality

Relaxcentrum Javorník - od 1.6.2022 dočasně uzavřeno

Plánované znovuotevření - podzim 2022. 

Čerpací stanice ve Štítné nad Vláří po drobnohledem České obchodní inspekce - VŠE V POŘÁDKU

ČOI byla vykonána kontrola dne 4.5.2022 na čerpací stanici ve Štítné nad Vláří. Odebrané vzorky PHM byly předány akreditované laboratoři. Na základě výsledků laboratorních zkoušek odebraných vzorků pohonných hmot BA 95 SUPER (NATURAL 95) a NAFTA MOTOROVÁ (DIESEL) bylo konstatováno, že jmenované vzorky jsou vyhovující. Celý protokol o kontrole k nahlédnutí u pokladny čerpací stanice.
Akce na BIO Jablečný mošt

Vážení zákazníci, od 1.května 2022 máme pro vás připravenou akci na BIO Jablečný mošt 3l. Mošt zakoupíte i u nás ve Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. Mošt Ekofarmy Javorník plný vitaminů pro Vaši imunitu. 100 % přírodní mošt z BIO jablek Ekofarmy Javorník. Ovoce z našeho sadu není nijak chemicky ošetřováno. Mošt je zdrojem vitamínů, minerálních látek, pektinu, ovocných kyselin a dalších přírodních látek. Současně má vysoký obsah vlákniny. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.
Velikonoce

Bohatou koledu, jemňoučké pomlázky, barvená vajíčka a co nejvíc lásky. Krásné Velikonoce Vám přeje Ekofarma Javorník.Novinka - Kakaový řez s višněmi z jemného třeného těsta

 
Vážení zákazníci, máme pro vás další novinky z naší pekárny. Prvním výrobkem je Kakaový řez s višněmi z jemného třeného těsta.
Kakaový řez s višňovou náplní zakoupíte na našem eshopu, ve vybraných prodejnách a taktéž v naší Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.Realizované projekty Výrobky Ekofarmy Javorník na Online supermarketu Rohlík.cz

 
Vážení zákazníci, máme pro Vás novinku. Jedna z dalších možností, kde si můžete zakoupit vybrané Bio výrobky Ekofarmy Javorník je od 3.3.2022 na Online supermarketu Rohlík.cz. BIO Balkánský sýr, BIO Tvaroh, BIO Sýr s bílou plísní, BIO Jogurt bílý, BIO Balkánský sýr ochucený, BIO Jogurtové mléko vanilka, BIO Meruňkový nápoj, BIO Mini Eidam, BIO Gurmánský sýr Čarodějka. Věříme, že Vám tato informace udělala radost a přinese Vám ještě lepší dostupnost našich BIO výrobků.
Vaše Ekofarma Javorník
Zveme Vás na Valašsko. Přijeďte pobýt v našem penzionu či rekreační chatě.


Dovolená na Valašsku v krásné krajině Bílých Karpat. Pro milovníky turistiky, cyklistiky nebo příjemného lenošení. Nádherné výhledy na okolní krajinu, klid a pohoda. Poskytneme Vám v dnešní době tolik potřebný odpočinek.

Penzion Javorník- vhodné pro rodiny s dětmi. Ubytování s možností polopenze. Farmářská snídaně - bio jogurt, bio mléko, sýr, špaldové pečivo z naší ekofarmy. Součástí penzionu Relaxcentrum, posilovna. Přijeďte si užít dny plné aktivit i odpočinku podle Vašich představ.
 
Chata Gizela je obklopena krásnou přírodou Bílých Karpat. Možnost pronájmu v letních i zimních měsících. Ubytování plně vybaveno pro všechny potřeby, vlastní kuchyně s příslušenstvím.


 
 
Ideální místo pro milovníky cyklistiky. Od Štítné nad Vláří po cyklostezce BEVLAVA, která vás provede krásnou krajinou. Po cyklostezce se dostanete až do Trenčína, kde můžete navštívit místní hrad.
 
 
Kontakt a další informace:
Jana Juřenčáková, tel. 737 669 907


PF 2022


Pekařské výrobky, které patří v tomto vánočním času k vašim nejoblíbenějším

Vážení zákazníci, představujeme Vám naše pekařské výrobky, které patří v tomto předvánočním času k vašim nejoblíbenějším. Můžete si je objednat na našem eshopu nebo zakoupit u nás ve farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. Rybička, Vánočka Javorník s rozinkami, Vánoční hvězda, Vánočka "Javorník".  Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.