Aktuality

Papírový obal vylepšil design výrobku a zvýšil jeho prodej, říká Radka Barboříková

Českou biopotravinou roku 2021 se stal BIO tvaroh z Ekofarmy Javorník. O něm i o farmě, která hospodaří v režimu ekologického zemědělství už 26 let, jsme si povídali s dvěma ženami. Radka Barboříková je vedoucí obchodu a má na starosti zapojení ekofarmy do projektu „Mléko do škol“. Marta Buzašová je vedoucí mlékárny. Rozhovor najdete ZDE

 
 
 
 

Koláč s BIO švestkami z našeho sadu

V nabídce nyní najdete vybrané druhy pečiva s našim sezónním ovocem! Koláč s BIO švestkami je vyrobený z kynutého těsta, náplň s kousky BIO švestek, posypán máslovou posypkou. Koláč si můžete objednat na našem eshopu ZDE nebo zakoupit u nás ve farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.





Hledáme masérku/maséra do nově zrekonstruovaného relaxačního centra

Práce na hlavní pracovní poměr. Nástup - září 2022. Nabízíme zázemí stabilní firmy, motivační mzdové ohodnocení včetně odměn a benefitů.
Zvýhodněné stravování přímo v areálu Ekofarmy Javorník. Bližší informace na telefonu: Jana Juřenčáková 737 669 907. 


Tenisové kurty ve Štítné nad Vláří opět v provozu

Zájemci o hru si mohou rezervovat tenisové kurty na tel. 577 002 310 nebo u obsluhy čerpací stanice Javorník ve Štítné nad Vláří. Kurty se nacházejí v klidném prostředí poblíž chaty Gizela, kterou si můžete pronajmout na rodinnou rekreaci.
Cena: 100Kč/hod.
Provozní doba:
Po - Pá : 7.00 - 20.00 hod.,
So - Ne : 7.00 - 19.00 hod.
Těšíme se na Vaši návštěvu.


Hovězí maso z Ekofarmy Javorník formou směsných balíčků

Vážení zákazníci, nabízíme Vám možnost objednání hovězího masa z Ekofarmy Javorník formou směsných balíčků s možností osobního odběru nebo závozu zákazníkům. V systému ekologického zemědělství chováme hovězí masné plemeno SIMENTAL. Maso má svoji charakteristickou cihlově červenou barvu, kdy její odstín závisí na věku zvířete ( u mladých kusů je maso světlejší), na pohlaví zvířete, plemenné příslušnosti a v neposlední řadě na kvalitě krmiva. Důležitými vlastnostmi dobře skladovaného a vyzrálého masa je jeho šťavnatost a křehkost. Průměrný obsah tuku v jatečně opracovaných půlkách zvířete by se měl pohybovat v rozmezí 5,7 – 6,2 % tuku, libové hovězí maso obsahuje kolem 3 % tuku. Naše hovězí maso patří mezi biologicky velmi hodnotné a je důležitým zdrojem esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2. Informace a objednávky na tel. 773 189 867. Objednávky na našem eshopu ZDE.



ilustrační foto

Relaxcentrum Javorník - od 1.6.2022 dočasně uzavřeno

Plánované znovuotevření - podzim 2022. 

Čerpací stanice ve Štítné nad Vláří po drobnohledem České obchodní inspekce - VŠE V POŘÁDKU

ČOI byla vykonána kontrola dne 4.5.2022 na čerpací stanici ve Štítné nad Vláří. Odebrané vzorky PHM byly předány akreditované laboratoři. Na základě výsledků laboratorních zkoušek odebraných vzorků pohonných hmot BA 95 SUPER (NATURAL 95) a NAFTA MOTOROVÁ (DIESEL) bylo konstatováno, že jmenované vzorky jsou vyhovující. Celý protokol o kontrole k nahlédnutí u pokladny čerpací stanice.





Akce na BIO Jablečný mošt

Vážení zákazníci, od 1.května 2022 máme pro vás připravenou akci na BIO Jablečný mošt 3l. Mošt zakoupíte i u nás ve Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. Mošt Ekofarmy Javorník plný vitaminů pro Vaši imunitu. 100 % přírodní mošt z BIO jablek Ekofarmy Javorník. Ovoce z našeho sadu není nijak chemicky ošetřováno. Mošt je zdrojem vitamínů, minerálních látek, pektinu, ovocných kyselin a dalších přírodních látek. Současně má vysoký obsah vlákniny. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.





Velikonoce

Bohatou koledu, jemňoučké pomlázky, barvená vajíčka a co nejvíc lásky. Krásné Velikonoce Vám přeje Ekofarma Javorník.



Novinka - Kakaový řez s višněmi z jemného třeného těsta

 
Vážení zákazníci, máme pro vás další novinky z naší pekárny. Prvním výrobkem je Kakaový řez s višněmi z jemného třeného těsta.
Kakaový řez s višňovou náplní zakoupíte na našem eshopu, ve vybraných prodejnách a taktéž v naší Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.