Aktuality

PROJEKT Záměna pekárenské pece u společnosti JAVORNÍK CZ s.r.o.

projekt záměna pekárenské pece u společnosti Javorník

Rekonstrukce chladících tanků na mléko

Rekonstrukce tanků na mléko

Relaxcentrum Javorník - SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL 7 + 1 ZDARMA

Suchá uhličitá koupel. Tato procedura spočívá v uzavření těla do speciálního plastového vaku naplněného oxidem uhličitým. Základní fyziologickou reakcí je rozšíření všech cév a tím zvýšení dodávky kyslíku do všech tkání. Suchá uhličitá koupel je vhodná na nemoci pohybového aparátu, potlačuje tvorbu křečových žil, mizí svalová únava, upravují se hodnoty krevního tlaku. Odplavují se jedovaté látky z těla a kůže, upravují hormonální rovnováhu v těle, silně regenerují organismus a příznivě působí na kůži, cévní systém, nervový systém, deprese a lymfatický systém. Nejúčinnější je aplikace 8-10 suchých uhličitých koupelí během jednoho měsíce. Kontakt, objednávky: Petra Nováková, tel.: 739 246 687Nová kampaň Kauflandu. Zlínský kraj reprezentuje Ekofarma Javorník,, kde se vyrábí špičkové sýry, tvaroh či mléko.

Motto „Z lásky k Česku“, které si zákazníci dlouhodobě spojují se značkou Kaufland, dostane letos v létě regionální nadstavbu. Přední tuzemský řetězec chce v nové kampani pod heslem „Z lásky k regionům“ zdůraznit, že díky spolupráci s dodavateli přímo v regionech  se k zákazníkům denně dostávají různé druhy kvalitního a čerstvého zboží. Ústřední TV spot kampaně vznikl pod taktovkou známé režisérky Alice Nellis, na regionálních vizuálech se pak objeví tváře farmářů a výrobců potravin, jejichž produkty jsou v Kauflandu k dostání.
 
Pestrá krajina českých regionů a lidé, kteří celoročně pracují na tom, aby se z ní k zákazníkům dostalo to nejlepší, jsou ústředním motivem nové marketingové kampaně řetězce Kaufland. Ten regionální dodavatele podporuje dlouhodobě a jejich čerstvé zboží denně nabízí zákazníkům. Teď navíc na farmářích a dalších výrobcích prvotřídních potravin postavil 360° komunikaci pro následující dva měsíce, ve které na vizuálech řadu dodavatelů přímo představí. „V kampani Z lásky k regionům vědomě navazujeme na motto Z lásky k Česku, které si lidé s Kauflandem spojují už automaticky. Naším cílem je nyní zákazníkům připomenout, že kromě českých výrobků jako takových mohou v našich prodejnách Kaufland dlouhodobě kupovat i zboží, jež pochází z  jejich blízkého okolí.“ popisuje marketingová ředitelka společnosti Kaufland Petra Kalužíková.
 
Kampaň bude mít podle Kalužíkové dvě úrovně – celorepublikovou, jež pracuje především s motivem různorodé české krajiny, a regionální, která ukazuje dodavatele přímo z regionů. Ta bude k vidění v šesti vybraných krajích a v každém z nich bude postavená na konkrétních dodavatelích spojených přímo s daným regionem. Například pro Olomoucký kraj půjde o farmu Živina, jež do Kauflandu dodává hořčici, ocet a nakládanou cibuli, v Praze se představí pivovar Matuška a Zlínský kraj reprezentuje Ekofarma Javorník, kde se vyrábí špičkové sýry, tvaroh či mléko.

 
 
 
Hlavním prvkem celorepublikové úrovně kampaně je televizní spot dvou stopáží 40 a 30 sekund. Režírovala ho Alice Nellis, jež je podepsaná pod filmy jako Tajnosti, Mamas & Papas či Revival. Při spolupráci s Kauflandem se kromě vizuální stránky a celkového zpracování spotu Nellis zaměří také na výběr hudby, kterou by měla obstarat moderní úprava některé ze známých lidových písní. Známá režisérka, dodává: “Televizní spot pracuje s pozitivními emocemi a poukazuje na rozmanitost českých regionů prostřednictvím výrobků regionálních dodavatelů. Kampaň mi je sympatická svým zaměřením na vřelý vztah k regionům, české krajině a dobrým vztahům mezi lidmi, jež podpoří výrobce ve svém okolí“.

Televizní kampaň je naplánovaná na období mezi koncem července až polovina září a bude zahrnovat také sponzoring a superinjektáž. Vizuály s mottem „Z lásky k regionům“ se zároveň objeví v tisku, na externích i fasádních venkovních plochách či v letácích Kauflandu. Samostatnou kategorií je online, kde kampaň využije jak bannery, tak sociální sítě. Pro online vzniknou také videa se stejnými regionálními dodavateli jako pro klíčové vizuály v krajích a chybět nebude ani doprovodná microsite.

Přímo v prodejnách pak zákazníci regionální produkty najdou v regálech a vitrínách označených logem a mottem kampaně. „Tradiční nástroje 360° kampaně jsme se pro kampaň Z lásky k regionům rozhodli doplnit rovněž o eventy v regionech a speciální aktivací v rádiu. Samozřejmostí je, že vybrané produkty budou v určitém období podpořeny i v naší aplikaci Kaufland Card. Komunikovat budeme také regionalitu v oblasti CSR, protože čím blíže jsou farmáři a výrobci zákazníkům, tím kratší a emisně méně náročná je logistická cesta potravin,“ uzavírá Kalužíková.

Realizované projekty

NOVINKA - Relaxcentrum JAVORNÍK - od 17.7.2023 nabízíme kosmetické služby!

Nechejte nás zvýraznit Vaši přirozenou krásu a nabídněte svému tělu zasloužený odpočinek. Budeme Vás hýčkat luxusní kosmetickou péčí. Udělejte si čas sama pro sebe a nechte si profesionálně ošetřit Vaši plet'. Co vám můžeme nabídnout? Lash filler (trvalé natočení řas +výživa) - Hloubkové čištění pleti - Ošetření s galvanoterapií - Úprava a barvení obočí - Epilace Waxxem - Líčení denní, společenské, svatební - Epilace voskem a další služby.
Objednávky: Martina Šerá, tel. 603 909 320


Tenisové kurty ve Štítné nad Vláří opět v provozu.

Zájemci o hru si mohou rezervovat tenisové kurty na tel. 577 002 310 nebo u obsluhy čerpací stanice Javorník ve Štítné nad Vláří. Cena: 100Kč/hod. Provozní doba: Po - Pá : 7.00 - 20.00 hod., So - Ne : 7.00 - 19.00 hod. Kurty se nacházejí v krásném a klidném prostředí poblíž chaty Gizela, kterou si můžete pronajmout na rodinnou rekreaci.  Chata Gizela je situována za vesnicí, obklopena krásnou přírodou Bílých Karpat. Možnost pronájmu v letních i zimních měsících. V létě si můžete užívat houbaření, procházky v přírodě, výlety v okolí, sportování. Ideální místo pro milovníky cyklistiky. Od Štítné nad Vláří krásnou krajinou po cyklostezce BEVLAVA až do Trenčína. 

Chata má k dispozici 8 lůžek (2 čtyřlůžkové pokoje), ložnice nejsou průchozí. Ubytování plně vybaveno pro všechny potřeby. Vlastní kuchyně s příslušenstvím. Parkování v blízkosti areálu. Zahradu u chaty můžete využít ke sportování, relaxaci a zábavě. V zahradě je umístěn vlastní venkovní bazén, antukové tenisové kurty, možnost volejbalu nebo nohejbalu. V objektu můžete využít venkovní krb i ohniště s posezením. Další informace ohledně ubytovaní poskytne p. Juřenčáková Jana na tel. 737 669 907.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 
 

Oblíbený sezónní produkt BIO Sýr s bílou plísní na gril opět v nabídce

Vážení zákazníci, máme pro vás opět v nabídce oblíbený sezónní produkt BIO Sýr s bílou plísní na gril. Vynikající chuť: Tento sýr má vynikající chuť díky kombinaci plnotučného mléka, ušlechtilé bílé plísně a BIO koření. Je to dokonalá volba pro všechny, kteří rádi ochutnávají nové a zajímavé sýry. Sezónní produkt: Tento sýr je sezónním produktem, který je k dispozici pouze po určitém období v roce. Pokud tedy chcete ochutnat něco unikátního, stojí za to si tento sýr zakoupit. BIO kvalita: Sýr je vyráběn z BIO mléka, což znamená, že je tedy zdravější volbou pro vaše tělo i pro životní prostředí. Skvělá volba pro grilování: Tento sýr je určen ke grilování, takže je perfektní pro letní párty a grilování s přáteli a rodinou. Vzhledem k výše uvedeným důvodům se tento BIO Sýr s bílou plísní na gril stává skvělou volbou pro všechny, kteří hledají něco nového a zajímavého pro svůj jídelníček. BIO Sýr s bílou plísní na gril zakoupíte na našem eshopu, v naší farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří nebo u vybraných prodejců. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Investice do technologie na sklizeň pícnin

Velikonoce

Bohatou koledu, jemňoučké pomlázky, barvená vajíčka a co nejvíc lásky. Krásné Velikonoce Vám přeje Ekofarma Javorník.


Dárkové poukazy do Relaxcentra Javorník

Nabídka poukazů do Relaxcentra Javorník, kterými můžete potěšit např. své rodinné příslušníky. Potěšte své blízké našim dárkovým poukazem, který Vám vystavíme v libovolné hodnotě. Nechte se hýčkat v Relaxcentru Javorník ve Štítné nad Vláří. Masáž lávovými kameny, Reflexní masáž plosky nohy, Masáž baňkami a baňkování, Masáž bylinnými měšci, Indická masáž hlavy a šíje, Těhotenská masáž, Přístrojová lymfodrenáž, Perličková koupel, Suchá uhličitá koupel, Rašelinový obklad, Parafínový obklad, Biolampa, Infrasauna, Finská sauna, Ošetření obličeje galvanickou žehličkou, Hydromasážní vana, humátová, solfatanová. To vše v našem Relaxcentru Javorník. Objednávky a informace: Petra Nováková, tel. 739 246 687.
 

Velikonoční věnec

Vážení zákazníci a příznivci Ekofarmy Javorník. Představujeme Vám novinku z naší pekárny, která bude ozdobou vašeho velikonočního stolu. Velikonoční věnec zakoupíte na našem eshopu, v naší farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří nebo u vybraných prodejců. Na telefonním čísle 773 746 859 Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.